محصولات
متخصصین

انتخاب مبل اینطور نیست که شما فکر میکنید ! حرفه ای خرید کنید

انتخاب مبل اينطور نيست که شما فکر ميکنيد ! حرفه اي خريد کنيد

راهنماي تخصصي براي خريد صحيح مبلمان

خريد مبل يکي از مهم ترين سرمايه گذاري هايي است که احتمالا براي خانه خود انجام مي دهيد. در اتاق نشيمن اين قطعه اي براي استراحت، مطالعه، غذا خوردن، سرگرمي، تماشاي تلويزيون و حتي چرت زدن است، بنابراين منطقي است که براي سرمايه گذاري در موردي که سال ها ادامه خواهد داشت، وقت بگذاريم.

و اما راهنماي خريد مبل ،

از اندازه‌گيري و انتخاب بهترين قاب گرفته تا جمع‌آوري نمونه‌هاي پارچه اين پنج موردي است که بايد قبل از خريد مبل جديد در نظر بگيريد.

سبک زندگي خود را در نظر بگيريد

قبل از هر چيز ، لحظه اي به سبک زندگي خود و آنچه که ممکن است از يک مبل در زندگي روزمره نياز داريد، در نظر بگيريد.اگر خانواده بزرگي داريد، سکشنال ( مبل چند تکه ) ممکن است بهترين انتخاب براي شما باشد.

اگر حيوان خانگي يا بچه داريد، ممکن است ايده خوبي باشد که روکش پارچه اي ضد لکه را انتخاب کنيد. اگر آرامش و راحتي در بالاي ذهن شماست، ممکن است بخواهيد به مدل هاي مبل هاي متحرک که خوابيده اند نگاه کنيد. شما ميتوانيد با توجه به سبک زندگي خود ، انواع مبل ها را در نظر داشته باشيد .

وارد شدن به تجربه خريد خود با در نظر گرفتن چند نکته کليدي که بايد داشته باشيد، در زمان و انرژي شما صرفه جويي مي کند.

جهت مبل را تعيين کنيد

يکي ديگر از عناصري که بايد قبل از خريد تصميم بگيريد اين است که چگونه مي خواهيد مبل را در فضاي خود قرار دهيد. آيا مبل را کنار ديوار قرار مي دهيد يا در مرکز اتاقي که پشت آن نمايان مي شود نمايش داده مي شود؟

اگر به دنبال سکشنال هستيد، مي خواهيد قطعه گوشه کجا باشد؟

دانستن اين جزئيات به حذف هر گونه گزينه اي که مطابق با نيازهاي شما نيست کمک مي کند.

انتخاب پارچه

انتخاب پارچه روکش يا نوع چرم مناسب براي سبک زندگي شما حياتي است.

همانطور که قبلا ذکر شد، اگر حيوانات خانگي يا بچه هاي کوچک داريد، انتخاب پارچه پرفورمنس عاقلانه است. به عنوان مثال، يک مبل چرمي با بچه ها يا حيوانات خانگي راحت تر از يک مبل پارچه اي تميز مي شود و با برخي از حيوانات خانگي چرم سوراخ‌هاي پنجه‌ها را راحت‌تر نشان مي‌دهد.

نقطه ضعف چرم اين است که مي تواند در زمستان سرد و در تابستان گرم باشد

مبل هاي پارچه اي به وضوح نرم تر و نرم تر هستند، اما تميز کردن آنها مي تواند سخت تر باشد.

مبل هاي روکش دار اگر بچه هاي نوپا يا حيوانات خانگي داريد موهبت الهي هستند، اما بديهي است که کمي تعمير و نگهداري لازم است.

 رنگي را انتخاب کنيد که با فضاي شما کار مي کند

اکنون زمان يکي از بزرگترين تصميمات ... رنگ مبل شما است! جهات مختلفي وجود دارد که مي توانيد در اينجا انتخاب کنيد، واقعاً هيچ درست يا غلطي در مورد انتخاب نوع پالت وجود ندارد، فقط تا زماني که مي‌دانيد براي سال‌هاي آينده آن را دوست خواهيد داشت و از آن خسته نمي‌شويد.

سبکي را انتخاب کنيد که مناسب خانه شما باشد

البته يکي ديگر از مولفه هايي که بايد در نظر داشته باشيد مبلمان موجود در فضاي نشيمن شماست.

اگر صندلي‌هاي کناري و کنسول‌هاي شما همگي بيشتر حالت سنتي دارند، پيشنهاد مي‌کنيم از اين سبک براي مبل خود استفاده کنيد.

به طور مشابه، يک خانه مدرن تر معمولاً به يک مبل مدرن براي يک مکمل زيبا نياز دارد. با اين حال، بر اساس سطح راحتي طراحي خود، هنوز هم مي توانيد بين سبک ها ترکيب و مطابقت داشته باشيد، فقط تا زماني که نتيجه نهايي يک بيانيه منسجم و جذاب ايجاد کند.

اگر نياز به شناخت فضاي طراحي خانه خود داريد، ميتوانيد از طراحان داخلي سايت خانه نو کمک بگيريد .

انواع مختلفي براي مبل وجود دارد که ميتوانيد در سايت مشاهده کنيد .

براي اينکه انتخاب راحتي براي روکش مبل خود داشته باشيد ، توصيه ميکنيم حتما مقاله انتخاب پارچه مبل را مطالعه کنيد . لطفا اينجا کليک کنيد .